Rekomendacja
Sklepy online:
Firma / Wyróżnienia
MAK wielokrotnie został wyróżniany na krajowej arenie czego dowodem są liczne dyplomy, certyfikaty oraz rekomendacje.

 
Rekomendacja BCC
Od Business Centre Club firma MAK otrzymała rekomendację, czego potwierdzeniem jest oficjalnie wręczony dyplom, Ten prestiżowy klub przedsiębiorców docenił nasz profesjonalizm oraz wiarygodność.

Do Business Centre Club nasza firma należy od 2010 roku.

BCC zrzesza ponad 2000 członków, reprezentujący blisko 250 miast, skupiają się w 24 lożach regionalnych na terenie całej Polski.


 
 
 
 
 
 
Medal Europejski
 
19 marca 2010 odbyła się XX edycja Medalu Europejskiego dla Usług. Uhonorowanych zostało 140 laureatów w tym takżę nasza firma za "dystrybucję oryginalnych produktów drukujących HP".

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są wyroby i usługi, które spełniają standardy europejskie.


 
Diament miesięcznika Forbes
W 2013 roku firma MAK została uhonorowama Diamentem miesięcznika Forbes dla firm z województwa kujawsko-pomorskiego. W kategorii firm z przychodem 50 a 250 mln zł odebraliśmy to wyróżnienia na gali.

Warunkiem obecności w rankingu Forbesa było utrzymanie wysokiej rentowności i płynności bieżącej, niezaleganie z płatnościami oraz dodatni wynik finansowy.


 
 
 
 
 
 
Gazele Biznesu
 
2013 otrzymaliśmy także wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu. Jest to znak dobrze rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.


MAK Sp z o.o. © Wszelkie prawa zastrzeżone